Правила навчання Мовних курсів [INSIDE] та користування послугами курсів

1. Загальні положення
1.1 Мовні курси [INSIDE] надають Студентам/Cлухачам/Замовникам послуги з вивчення англійської або іншої іноземної мови в групах або індивідуально з використанням індивідуальних та загальноприйнятих методик.
1.2. Документом, що підтверджує згоду Студента/Cлухача/Замовника на отримання послуг Мовних курсів [INSIDE], є сплачений рахунок на оплату послуг. Сплачуючи рахунок, Студент/Cлухач/Замовник погоджується з правилами Мовних курсів [INSIDE] та автоматично дає згоду на приєднання до Договору про надання послуг.
1.3. Одна година навчання – 60 хвилин.
1.4. Максимальна кількість Студентів/Cлухачів у групі – 8 осіб.
2. Навчальний процес
2.1. Навчальний процес відбувається згідно з індивідуальним академічним календарем.
2.2. Запис до груп відбувається за результатами попереднього тестування, яке є обов’язковим для всіх нових Студентів/Cлухачів/Замовників.
2.3. При невідповідності рівня знання мови, що може бути виявлено протягом 4-х перших занять з вивчення іноземної мови, може бути здійснене переміщення Студента/Cлухача в іншу групу;
2.4. Слухачі зобов'язані приходити на заняття вчасно та готувати домашні завдання.
2.5. Якщо Слухач/Cтудент заважає проведенню занять, він має залишити заняття на прохання викладача.
2.6. Порушення дисципліни Слухачами/Студентами дитячих та підліткових груп може призвести до відрахування.
2.7. Вартість занять, пропущених не з вини Мовних курсів [INSIDE], не відшкодовується.
2.8. Навчальний процес може передбачати проміжне тестування і викладач самостійно приймає рішення про перехід на наступний рівень.
2.9. Навчальний процес може передбачати ротацію (зміну) викладачів. Мовні курси [INSIDE] мають право на заміну викладача у групі.
2.1. Зауваження, пов'язані з методикою викладання, адресуються не викладачеві, а адміністрації Мовних курсів [INSIDE] - фізичній особі-підприємцю Савенко Людмилі Олександрівні.
3. Порядок оплати навчання Мовних курсів [INSIDE]
3.1. Вартість навчання сплачується за обраним видом навчання у Мовних курсах [INSIDE] щомісячно на попередній платній основі відповідно до затверджених цін, вказаних на інформаційному стенді та на сайті https://insidecourses.info/. Вартість навчальних посібників не входить до вартості навчання.
3.2. Оплата має бути підтверджена адміністрацією Мовних курсів [INSIDE] - фізичною особою-підприємцем Савенко Людмилою Олександрівною.
3.3. При порушенні порядку оплати навчання Слухач/Cтудент не допускається до навчальних занять до вирішення питання оплати.
3.4. У випадку змін розкладу з вини (ініціативи) Мовних курсів [INSIDE] платіж, за вирахуванням фактично відвіданих занять, повертається Слухачеві/Cтудентові/Замовникові або бронюється за ним та переноситься на наступний період.
3.5. Відмова від курсу можлива протягом перших 14 (чотирнадцяти) календарних днів навчання за умови викладення мотивованих причин відмови від курсу письмово.
3.6. Будь-яке повернення коштів, що є вартістю навчання, може відбутися лише за умови наявності письмової заяви, документального підтвердження настання непередбачуваних обставин, оригіналу квитанції про сплату послуг та паспорту Слухача/Cтудента/Замовника послуг. В усіх інших випадках сплачені та не використані кошти не повертаються.
4. Інші правила
4.1. В разі виникнення питань, що виходять за межі цих Правил, Студент/Cлухач/Замовник має право звернутися у письмовій формі до адміністрації Мовних курсів [INSIDE] - фізичної особи-підприємця Савенко Людмили Олександрівнита отримати відповідь у 3-денний термін.
4.2. Всі інші питання розглядаються у відповідності до чинного законодавства.

4.3. Мовні курси [INSIDE] несуть відповідальність за використання персональних даних Студентів/Cлухачів/Замовників лише в межах Закону України «Про захист персональних даних».

Made on
Tilda